Хочеш знати про всі екологічні податки?

Хочеш знати про ВСІ екологічні податки? ЗАПОВНИ ФОРМУ! (інструкція нижче)

Друзі, в кінці минулого року ми агрегували в SaveEcoBot дані про сплату екологічних податків суб’єктами природних монополій та платниками рентної плати за користування надрами. Про це ми розповідали ось тут.

Це стало можливим завдяки громадській ініціативі та просуванню питання на рівні змін до 835 Постанови КМУ. Як це вдалося, можна почитати тут.

Але цього замало! Громадяни мають право бачити дані про сплату екологічних податків ВСІМА суб’єктами господарювання, які здійснюють забруднення! Ця інформація дає змогу провести взаємозв’язок між фактичним забрудненням довкілля та наповненням бюджетів різних рівнів.

І саме зараз Державна податкова служба України проводить визначення задоволеності громадськості щодо наборів даних у формі відкритих даних, які оприлюднює.

У нас є можливість донести до податківців важливість та суспільну значущість інформації про сплату екологічних податків ВСІМА суб’єктами, які ними обліковуються. Обов’язково долучайтеся!

Тож, проста інструкція для тебе у декілька кроків:

  1. ДО 12 січня 2019 року відкрий форму за посиланням.
  2. У пункт №9 скопіюй: “1. Сплата коштів екологічних податків всіма суб’єктами господарювання (за окремими платниками податків, за видами екологічних податків із зазначенням бюджету, до якого вони надійшли); 2. Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг: вид/тип податку, загальна сума, сума і кількість розстрочок до року і більше року.”
  3. У пункті №12 можна відмітити тільки третій знизу набір: “Інформація про сплату екологічного податку суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами”.

Прозорість та підзвітність – це кроки до екологічної безпеки!

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.