Політ над ПрАТ “ДМЗ”

Як ПрАТ “ДМЗ”, розташований в самому серці Дніпра, знищує довкілля мільйонного міста. Політаємо?

27 серпня на зустрічі в Департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА представники ПрАТ “ДМЗ” пообіцяли запросити нас на екскурсію підприємством. Навряд чи вони давали обіцянку, яку не збиралися виконувати, адже дурять людей “погані”, а вони не такі… Але запрошення так і не надійшло. То ви вже визначилися із датою, ДМЗ?

А поки ми вирішили подивитися на ситуацію з іншого ракурсу і запрошуємо вас приєднатися.

  • Починаємо огляд з території коксохімічного майданчика заводу, звідки постійно валить чорний ядучий дим, що летить в напрямку житлових районів.
  • Далі – очисні споруди.
  • І наостанок – коричневий Дніпро. Чому? Бо очисні споруди не справляються зі своїми задачами?

А ось за інформацією з рішення суду, скиди від ТОВ “НАЙС”, яке збирає воду в тому числі і від ДМЗ, не очищаються взагалі!

І внаслідок діяльності промислового осередка в самому центрі Дніпра, в головну водну артерію України потрапляють промислові скиди забруднюючих речовин, фарбуючи її у колір фекалій.

Але це може змінитися завдяки вашій активній позиції!

Нагадаємо, що ПрАТ “ДМЗ” хотіли тихенько отримати новий дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на наступні 7 років. Проте жителі Дніпра надіслали величезну кількість скарг та звернень, і вимоги людей співпали з позицією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. І тепер підприємство зобов’язане провести громадське обговорення свого наміру отримати дозвіл.

Тому продовжуємо готуватись до громадських слухань, дату яких невдовзі мають повідомити.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.