Дніпровська міська рада вночі будує метро

Чи знаєте ви, що таке шумове забруднення та наскільки негативно воно впливає на наше здоров’я? Про це ви можете почитати тут.

А ми поки розкажемо вам історію конкретного порушення санітарних норм, яке фактично зводить людей з розуму, позбавляючи сну та здоров’я.

Впродовж весни та літа 2020 року майже щоночі (з 22:00 до 08:00) в житловій зоні міста Дніпра, просто в самому центрі, на проспекті Дмитра Яворницького відбувається понаднормове шумове забруднення. Здійснює його компанія “Limak”, яка будує метро за замовленням Дніпровської міської ради.

За побутовими замірами місцевих мешканців шум сягає 90 децибелів, це зафіксовано на відеозаписі. При цьому згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я України вночі на територіях житлової забудови поруч з об’єктами будівництва та реконструкції рівень шуму не може перевищувати 50 дБА.

Внаслідок систематичного та довготривалого впливу люди відчули критичне погіршення здоров’я. Вони скаржаться на відсутність сну і головні болі, що унеможливлює нормальне соціальне життя та якісну роботоспроможність.

У зв’язку із цим ми подали скаргу до Держпродспоживслужби. Якщо ви також потерпаєте від шумового забруднення, можете скористатися шаблоном скарги (надсилати на електронну адресу, вказану в шапці документа).

І в нас залишається лише одне питання:

Дніпровська міська рада, може досить нехтувати законами та інтересами громадян, які ви зобов’язані захищати?!

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.