“Будинок у вогні”

‼️ Сьогодні з самого ранку в Брюсселі, в серці Європейського Союзу, міжнародна екологічна організація Greenpeace International провела масштабну акцію “Будинок у вогні”, присвячену кліматичним змінам та невідкладним діям, які мають зробити політичні лідери Європейського Союзу та країн-учасниць, які зараз зібралися тут.

Учасниця нашої ініціативи Ірина Черниш, яка в ці дні також перебуває в Брюсселі з робочим візитом, стала очевидцем подій, що відбуваються.

? “Я йшла по місту, на вулицях якого було багато поліції зі зброєю, оточення і спецтехніки, а повітря було наповнене продуктами горіння. Так колеги з Greenpeace сьогодні привертали увагу до проблеми змін клімату в світі”, — каже вона.

? Як підкреслили представники Greenpeace, “активісти, образно висловлюючись, підпалили саміт ЄС, поки уряди сперечаються по кліматичних цілях на… 2050 рік. Цього дуже мало, і це — занадто пізно. Наша планета в буквальному сенсі палає, і потрібно, щоб країни вжили кліматичні дії ПРЯМО ЗАРАЗ”.

✊ Наша ініціатива висловлює свою солідарність з вимогами колег. Людство не може чекати ні до 2030, ні до 2050 року. Кардинальні зміни в сфері екологічної безпеки Землі потрібні вже сьогодні.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.