57 нових підключень!

✅ Як вам таке? За останні тижні 57 ❗️ невеликих міст і сіл отримали від нас безкоштовні станції моніторингу якості повітря. В переважній більшості цих населених пунктів живе менше, ніж 30 тисяч осіб.

‼️ Від Ізмаїла на Дунаї до Семенівки в білоруському прикордонні, від Перечина на Закарпатті до Торецька біля лінії розмежування на Донбасі — всі вони ще зовсім недавно нічого, на жаль, не знали про стан повітря навколо себе.

? Зараз деякі з наших нових друзів ще встановлюють і підключають свої станції, але найближчим часом на карті України стануть активними всі 57.

? Це стало можливим завдяки унікальному піврічному проєкту (він містив в собі й проведення п’яти воркшопів), який ми нещодавно завершили за допомогою Посольство Чеської Республіки в Українi / Czech Embassy in Ukraine в рамках програми Transition Promotion Program.

? І тепер, завдяки цій міжнародній державно-громадській співпраці, жителі невеликих населених пунктів України (в найменшому з них живе всього 76 ❗️ осіб) стали повноправною частиною глобальної й незалежної мережі моніторингу. І можуть дізнаватися правдиву інформацію про рівень дрібнодисперсного пилу навколо себе в режимі он-лайн! Наприклад, у Saveecobot.

➡️ Нагадуємо, що нещодавно ми відновили передачу по собівартості наших станцій всім охочим ось тут: http://bit.ly/Zamovlennia_Stantsii

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.