ЕКО-чеклист. Підсумки

61 кандидат в депутати, 21 – в голови і 13 партій та їх осередків!

Такі підсумки ЕКО-чеклиста кандидатів на місцевих виборах, який створила Коаліція з 25 провідних громадських організацій України.

ЕКО-чеклист – не перша наша така ініціатива. Ми системно підходимо до внесення екологічних питань в політичний порядок денний. Так у 2019 році разом із екологічною спільнотою ми провели дві великі кампанії під час президентських та парламентських виборів. І на місцевих виборах продовжуємо працювати в цьому напрямку.

Вкрай важливо, аби екологічна безпека була для політиків одним з пріоритетних питань. Адже саме виходячи з пріоритетів, вони і формують бюджет, і створюють програми.

Тож, найцікавіше почнеться після виборів. Адже саме тоді нові обранці візьмуться за виконання своїх обов’язків та взятих на себе зобов’язань по вирішенню екологічних проблем. А громадськість контролюватиме їх, і за потреби – стимулюватиме працювати більш сумлінно.

Збережіть собі посилання на сайт ініціативи, аби стежити за виконанням новообраною владою вимог ЕКО-чеклиста:
https://ecochecklist.org.ua

Цей матеріал виготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього матеріалу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст матеріалу несе виключно ГО “Save Dnipro”.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.