SaveEcoBot запустився в 9 європейських країнах і наблизив Україну до Green Deal!

Цього тижня наш SaveEcoBot запрацював ще в 9 європейських країнах! А 7 із них отримали безкоштовні набори надихаючих стікерів від Rakuten Viber! Стікери залучатимуть в чат-бот дедалі більше людей, яких турбує якість повітря. А як відомо, для того аби вирішити проблему, потрібно її виміряти, що і робить сервіс SaveEcoBot вже більше 2 років.

І чим скоріше люди усвідомлять масштаби проблеми, чим активніше захищатимуть свої права, тим швидше повітря ставатиме чистішим.

Тож вітаємо в екологічно свідомій спільноті SaveEcoBot жителів Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Австрії, Угорщини, Словаччини, Польщі та Ірландії!

Тепер завдяки нашому чат-боту загалом мешканці 15 країн світу мають легкий та зручний доступ до інформації про якість повітря у своїх містах.

А як щодо Green Deal?

Європейська Комісія має на меті до 2050 року зробити клімат Європи нейтральним. Це декларує Європейська зелена Угода (Green Deal). І на шляху до цього український громадський рух активно відкриває екологічну інформацію в Україні та низці європейських країн.

Крім того, добре та тривале партнерство із Rakuten Viber тепер продовжено. Українцям подарували пакет безкоштовних стікерів, вже вдруге! І якщо перші були суто екологічні, то нові уособлюють любов і турботу про близьких. Завантажуйте їх за посиланням або шукайте “Справжню Любов” у маркеті Viber.

Ми щиро радіємо тому, що більше і більше людей в світі цікавляться екологічною проблематикою, хвилюючись про безпеку свою та своїх близьких. Це надихає нас розширювати функціонал SaveEcoBot, який стає дедалі потужнішим інструментом доступу до даних в Європі. Джерелом даних для нових країн є близько 10 тисяч станцій міжнародного проєкту Sensor.Community.

Але попереду ще великий шлях. І ми закликаємо можновладців разом із громадськістю активніше та впевненіше рухатися до Європейської зеленої Угоди.

Разом до кліматичної нейтральності та екологічної безпеки!

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.