Дніпро в очікуванні екологізації ПрАТ “ДМЗ”

Друзі, а ви пам’ятаєте, що ми з вами зробили все́, аби підштовхнути ПрАТ “ДМЗ” до модернізації? І тепер чекаємо, аби наші пропозиції були внесені Міністерством захисту довкілля в дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Як це вдалося? Не легко!

  • Ми створили перший “ДМЗ-шаблон” та всім Дніпром писали до відповідальних установ скарги на те, що Петровка і Коксохім труять дніпрян. До новини.
  • А потім випадково дізналися, що другий з найбільших забруднювачів Дніпра ПрАТ “ДМЗ” тишком-нишком готується отримати новий дозвіл на викиди у повітря на найближчі 7 років. До новини.
  • Підготували якісні звернення з вимогою “Дозвіл тільки після слухань!” й разом із громадськістю міста відправили їх до Міндовкілля (було більш ніж 700 скачувань шаблону!). До новини.
  • Разом з активом пр. Мазепи підготували шаблон зауважень та пропозицій і закликали містян взяти участь в слуханнях, коли вони нарешті були погоджені. До новини.
  • А в день слухань організували акцію “Петровка, фільтруй – або йди в трубу!”, куди привезли великі екрани та транслювали на вулицю все, що відбувалося в залі, наживо. А ще встановили декілька газових обігрівачів, а під ними – гарячий чай, аби люди не змерзли. До новини.
  • І нарешті, провели особисту зустріч з Міністром захисту довкілля Романом Абрамовським і передали свої зауваження та пропозиції до Міністерства. До новини.

Отже тепер, під час видачі дозволу, наші вимоги екологізації не можуть бути просто проігноровані.

І зараз мільйонне місто затамувало подих в очікуванні екомодернізації ПрАТ “ДМЗ”, що розташований в самому серці міста. Це питання вирішується в столиці, але мешканці Дніпра зробили все, аби це сталося.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.