Вісті з полів: день голосування за екологічні ініціативи

Просто зараз у Верховній Раді України зривають голосування за без перебільшення історичну екологічну реформу. Це в першу чергу законопроєкти 4167 та 3091, які вдвох роблять більше, ніж зроблено в цій сфері за останні 10 років. Бо це:

  • зниження викидів пром. підприємств протягом 12 років. Тобто не тільки наші діти, а й ми з вами маємо шанс жити вже в зовсім іншій екосистемі;
  • безперервний моніторинг викидів на трубах, що унеможливіть маніпуляції олігархічних махін з обсягами викидів;
  • перезавантаження з нуля екологічної інспекції;
  • єдиний інтегрований дозвіл замість декількох існуючих;
  • врегулювання нарешті системи стягнення збитків.

Це лише перше читання, але навіть зараз не вистачає голосів від “Європейської Солідарності”. Та й інші фракції хитаються – ми же всіх їх моніторимо. Причому за нашою інформацією лобісти Ахметова нардепам навішують качку про те, що нібито законопроєкти мають корупційні ризики.

ЦЕ БРЕХНЯ. Є позитивний висновок Антикорупційного комітету, який каже, що проєкт повністю відповідає вимогам антикор. законодавства. Ось він.

Шановні нардепи від ЄС та інших фракцій, а також позафракційні!

Якщо ви справді прагнете інтеграції з ЄС, а не збереження стосунків з Ахметовим, то ось вам ще кілька тез:

Якщо після всього цього ви не підтримаєте ці засадничі законопроєкти, то нічим іншим, ніж бажанням догодити олігархам, це пояснити не можна.

Думаємо, наші колеги з Центр Протидії Корупції з радістю розкажуть про таке голосування вашим виборцям через свій прекрасний проєкт “Серпом по рейтингу”.

Не підведіть. Будь ласка.

Акція біля ВР на підтримку екологічних законодавчих ініціатив, зокрема законопроєктів 3091 (про державний екологічний контроль) та 4167 (про зменшення промислового забруднення).
Виступає наш Артем Романюков
This publication has been made within the frameworks of the Accountability Fund (Embassy of the Kingdom of the Netherlands). The views and opinions expressed in this article may not reflect the official position of the Embassy of the Kingdom of the Netherlands.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.