Петровка, фільтруй – або йди в трубу!

Петровка, фільтруй – або йди в трубу! Максимальна мобілізація!

22 грудня (вівторок) о 9:30 всі збираємось на пр. Сергія Нігояна, 67. Саме там розпочнуться громадські слухання щодо дозволу на викиди ПрАТ “ДМЗ” (Петровка).

Посилаючись на карантинні обмеження, людей не будуть пускати до зали. Озвучується, що пустять лишень 20 “обраних”, перелік яких ДМЗ формує на власний розсуд.

Що ж… якщо підприємство не знає, як зробити слухання безпечними та залучити максимальну кількість містян, то ми підкажемо. Ми оголошуємо акцію: “Петровка, фільтруй – або йди в трубу!” та збираємося разом з іншими небайдужими дніпрянами прямо на подвір’ї музею ДМЗ, де відбудуться слухання, за адресою пр. Сергія Нігояна, 67.

  • Боїтеся холоду? Ми про все подбали! На подвір’ї буде встановлено декілька газових обігрівачів, а під ними – гарячий чай. Тож буде тепло)
  • Боїтеся, що не почуєте слухань? Не проблема! Ми привеземо великі екрани та будемо транслювати на вулицю все, що відбувається в залі, наживо.

Оргуська конвенція, Конституція України та низка законів дає громадянам право брати пряму участь у дозвільних процедурах та висловлювати власну позицію! І ніхто не сміє нас цих прав позбавляти!

  • А ще у нас буде невеличкий перформанс, тож шановні представники ЗМІ, не пропустіть.
  • Також ми забезпечимо всіх охочих медичними масками та санітайзерами. Не може ДМЗ? Зможемо ми.

А поки ми готуємося до акції, є декілька простих кроків, які потрібно зробити вже зараз:

  • Аби не забути, підпишіться на подію.
  • Встановіть рамку “Я йду на слухання”.
  • Обов’язково зробіть репост!
  • І не забудьте до 20 грудня включно надіслати зауваження. Їх шаблон ось тут: натисніть “Get started”, введіть дані, додайте підпис, натисніть “Done”, а потім – “Download”. Завантажений файл відправте на обидва e-mail, вказані у шапці документа.
    Або скористайтеся шаблоном у форматі “docx”.

Пане Ярославський, ми не дозволимо продовжувати труїти нас та наших дітей ще 7 років! Чуєте?! Ви зобов’язані зробити підприємство безпечним для його співробітників і жителів мільйонного міста Дніпра!

Пане Абрамовський, Ви маєте включити пропозиції громадськості у дозвільний документ, бо ми своє слово скажемо, а далі справа за Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України. Від Вас буде залежати, чи дозволите ви ДМЗ, який стоїть просто в центрі Дніпра, викидати у повітря стільки ж отрути, чи зобов’яжете знизити викиди до прийнятного рівня.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.