ПЕРЕВІРКИ – ЗАКОННІ!

? Подарунком під ялинку – Наказом Міністерство енергетики та захисту довкілля України від 26.11.2019 № 450 “Про затвердження Уніфікованої форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів”, зареєстрованим в Міністерство юстиції України від 27.12.2019 за №1293/34264, затверджено уніфіковану форму Акту відповідно до рекомендацій Державної регуляторної служби.

? Із Наказом можна ознайомитись тут.

? Що це значить? Що підприємства-забруднювачі тепер не можуть не допускати екологічних інспекторів для здійснення планових та позапланових перевірок з причини того, що інспектор не має законної (юстованої) форми уніфікованого акту, яка визначається Регуляторною службою України як обов’язкова умова (документ) для здійснення заходу нагляду (контролю).

? Тож тепер громадяни знову можуть звертатися до контролюючого органу – Екологічної інспекції щодо проведення позапланових перевірок діяльності суб’єктів господарювання, розраховуючи, що така перевірка цим органом буде проведена.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.