ЕКО-чеклист кандидатів на місцевих виборах

Тему екологічної безпеки дедалі більше використовують в політичних піар-кампаніях. Але одна справа – говорити, та зовсім інша – мати чіткі відповіді на питання ЕКО-чеклиста кандидатів на місцевих виборах 2020.

Якщо ви живете в Україні, і у вашій місцевості немає ані локальних, ані загальних екологічних проблем, це справжня екзотика. Адже зараз від забруднення повітря, вод та ґрунтів потерпає більшість населених пунктів країни. Тому напередодні місцевих виборів кожен українець хоче почути конкретику, а не мінливі політичні гасла людей, які збираються представляти інтереси місцевих громад наступні 5 років.

У 2019 році разом із коаліцією з 25 дружніх організацій ми створили та просували два екологічних порядки денних: під час президентських та парламентських виборів. Їх підтримали 3 ключові кандидати у Президенти та 6 партій.

І зараз ми знову об’єдналися з громадськими організаціями, які опікуються проблемами довкілля. Ми закликаємо всі політичні партії і кандидатів у голови та депутати органів місцевого самоврядування озвучити власну позицію по таких критично важливих напрямках:

  • Якість повітря (моніторинг та захист)
  • Вода та водні об’єкти
  • Поводження з відходами
  • Зелені насадження
  • Екологічний контроль та екофінанси
  • Енергетика та сталий розвиток
  • Сталий розвиток територій

Аби допомогти вам розповсюдити інформацію не тільки онлайн, але й офлайн, ми також створили ЕКО-чеклист у форматі PDF. Ви можете роздрукувати його та передати кандидатам у голови та депутати ОМС особисто в руки.

Більше про ініціативу читайте на сайті.

Цей матеріал виготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього матеріалу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст матеріалу несе виключно ГО “Save Dnipro”.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.