Святкуємо перший місяць в ефірі Українського радіо!

Ця ідея витала у повітрі! 😏 І ось вже рівно місяць з понеділка по п’ятницю команда SaveDnipro розповідає про якість повітря в ефірі Українського радіо! Наша рубрика так і називається – “Якість повітря”. І виходить вона щоранку о 7:30 в межах програми “Вдосвіта”.

Ми давно мріємо, аби кожен українець міг так само легко дізнаватися про якість повітря, як і про його температуру. Адже це – про наше з вами здоров’я. І права. Тому спільний проєкт з командою найбільшого національного радіо країни – це абсолютний win-win, і ще один крок до чистого та безпечного майбутнього.

Тепер, коли о пів на восьму ви ввімкнете “Українське радіо”, то почуєте, чим дихають жителі найбільших міст України, які й для кого можуть бути наслідки та як себе захистити. А ще ми розтлумачимо, що таке індекс якості повітря та пояснимо, що значать ці різнокольорові кружечки на мапі забруднення Saveecobot.

Але одна справа – ефіри, й зовсім інша – підготовка до них. І тут у кожного члена команди свій підхід. Наприклад, Паша готується заздалегідь, з вечора, а Артем підривається о 7:15, і все одно встигає підготувати до ефіру всю найцікавішу інформацію.

До речі, виступи на радіо стимулюють глибше вивчення чинників забруднення. Так ми звернули увагу на “післясмак польових робіт” після вихідних. А ще помітили небезпечний тренд: масові пожежі, які спалахують незалежно від холодної погоди або пізньої весни, спричиняючи значне погіршення якості повітря.

Так, проблеми є, і їх потрібно вирішувати та насамперед – визнати та зрозуміти їхній масштаб. Ми вже п’ятий рік працюємо над просуванням цього “розуміння” як серед громадян, так і серед різних гілок влади. І вдячні кожному, хто нам у цьому допомагає.

Особлива подяка виконавчому продюсеру радіостанції Юрію Табаченку та генеральному продюсеру Дмитру Хоркіну за проактивну позицію і таке своєчасне партнерство!

Ось графік наших виступів о 7:30

Понеділок – Павло Ткаченко
Вівторок – Артем Романюков
Середа – Ірина Черниш
Четвер – Ілля Рибаков
П’ятниця – Роман Колесник

Слідкуйте за якістю повітря у Saveecobot і почуємось на хвилях “Українського радіо”!

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.