ДМЗ: Призначено дату громадських слухань!

Дніпро! Максимальна мобілізація!

ПрАТ “ДМЗ” призначив дату громадських слухань щодо наміру отримання підприємством дозволу на викиди за пропозицією Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Сьогодні в газеті “Вісті Придніпров’я” з’явилося оголошення, в якому ПрАТ “ДМЗ” запрошує взяти участь у громадських слуханнях.

  • Коли: 22 грудня о 9:30.
  • Де: у приміщенні музею підприємства на пр. Сергія Нігояна, 67.

В разі введення в Дніпрі “локдауну”, процедуру перенесуть в онлайн.

Важливо!

До 20 грудня включно маємо час, аби підготувати зауваження і пропозиції та відправити їх на e-mail: ua_office@dmz-petrovka.dp.ua.

Наразі готуємо шаблон, аби всі бажаючі могли долучитися. Нагадаємо, що з початку року ПрАТ “ДМЗ” намагався тихенько отримати новий дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Ми дізналися про це випадково і проінформували жителів міста. Громадськість аж ніяк не збирається дихати шкідливими речовинами ще 7 років без вимог екологізації виробництва.

Завдяки активній позиції містян, зокрема численним зверненням, відправленим на адресу Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 22 грудня ми матимемо можливість захистити себе і Дніпро на громадських слуханнях.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.