Чому олігархи повинні модернізувати свої брудні підприємства, – громадськість

Шановні редактори та редакторки ЗМІ! 

Ми вдячні всім, хто пише й розповідає про Національний план скорочення викидів (НПСВ). І нам шкода, що раніше ми не надавали Вам достатньо матеріалів для всебічного висвітлення даного питання. Мабуть, саме тому в новинах здебільшого цитуються представники Міністерства енергетики України та керівники ТЕС, а не громадськість, що має суттєво інший погляд на ситуацію.

Аби виправити цю прикрість, а також розуміючи, що в роботі ви керуєтесь Кодексом етики українського журналіста, ми надіслали Вам пресреліз офіційної позиції провідних екологічних громадських організацій України щодо ситуації навколо виконання вимог НПСВ.

Якщо з якихось причин Ви не отримали нашого листа, але бажаєте опублікувати позицію громадськості, пресреліз доступний за цим посиланням.

Хочемо наголосити ще раз:

Якщо країна каже: мінімальна зарплата не може бути менша, ніж… – то всі роботодавці мають це виконувати.

Якщо забороняє керувати автівкою в нетверезому стані, – то це стосується всіх водіїв.

Якщо продає державні станції з вимогою їх екологізувати та впроваджує Національний план скорочення викидів від великих спалювальних установок, – то всі власники ТЕС і ТЕЦ мають подбати про екологізацію своїх підприємств у затверджені строки. Тим більше, що і строки, і перелік станцій вони самі й пропонували. 

До створення статті долучилися:

This publication has been made within the frameworks of the Accountability Fund (Embassy of the Kingdom of the Netherlands). The views and opinions expressed in this article may not reflect the official position of the Embassy of the Kingdom of the Netherlands.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.