Екологічна дискримінація за адресою реєстрації від ДТЕК!

Місяць тому ми опублікували відео з Бурштину, від якого здригнулася вся Україна. На природі бігали маленькі діти, набираючись сил перед новим навчальним роком. А на фоні ДТЕК Бурштинська ТЕС “салютувала” густим чорним димом. 

В бік Ахметівської станції-вбивці полетіли десятки офіційних скарг через SaveEcoBot не тільки з Бурштина, але і з інших куточків країни. Так, чужих дітей не буває…

Одну з таких скарг відправила наша підписниця Юлія Гуртова. Саме її звернення стало підставою для проведення позапланової перевірки. І знаєте що? Інспекторів не пустили, а офіційною причиною відмови стала адреса реєстрації скаржниці. Вдумайтесь в це, люди!

“З-за прописки” БуТЕС утискає права громадянки на чисте та безпечне для здоров’я довкілля. Ми що в РФ мешкаємо чи в Радянському Союзі? 

Станція не допускає інспекторів на перевірку 5 років. То чи були законними причини для недопуску раніше, якщо зараз вигадуються такі абсурдні підстави?

Підприємство систематично не виконує норми екологічного законодавства, порушує наші права і взагалі поводиться максимально огидно. Тому ми звертаємося до Дениса Шмигаля з вимогою провести позаплановий захід контролю за дорученням Прем’єр-міністра. Для цього ми формуємо заяву на ім’я Прем’єр-міністра від сторони, права якої було порушено.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.