Кам’янське! Максимальна мобілізація!

ТОВ “КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ” розпочала нову процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД):

 1. Кінцевий термін подачі зауважень та пропозицій від громадськості – 22 червня 2021.
 2. Завантажте цей шаблон.
 3. Прочитайте зауваження. Якщо погоджуєтесь із ними, заповніть шапку, додайте дату і підпис та відправте на електронну адресу ovd@mepr.gov.ua

У грудні 2020 ми з вами долучилися до минулої процедури ОВД цієї ж компанії. А в квітні 2021 з’явився Висновок з ОВД, згідно з яким Лівобережній котельній НЕ ДОЗВОЛИЛИ експлуатувати котли на вугіллі без визнання такої діяльності допустимою за результатами додаткової процедури ОВД (тієї, що проходить зараз). Тож якщо побачите чорний дим – пишіть скаргу.

Як не пропустити нову інформацію про котельню

 • Введіть в Saveecobot назву підприємства: Кам’янська теплогенеруюча компанія
 • Перейдіть за посиланням на знайдену компанію та натисніть кнопку “Підписатись”.

Як написати скаргу на чорний дим або інше екологічне порушення

 • У Telegram або Viber відкрийте чат-бот Saveecobot.
 • Натисніть кнопку “Поскаржитись на забруднення”, а потім – “Подати скаргу”.
 • Дайте відповіді на уточнюючі запитання.
 • Додайте персональні дані та підпис, тому що анонімні скарги не розглядаються.
 • Завантажте документ та відправте на електронну пошту, вказану в його шапці. Там же знайдете і телефон, за яким можна дізнатися, чи отримала відповідна установа вашого листа.

Якщо хочете брати участь в інших ОВД

 • В чат-боті Saveecobot підпишіться на область або конкретне підприємство й очікуйте на сповіщення про ОВД. Або перейдіть до розділу “Реєстр ОВД” і оберіть активну процедуру, яка вас цікавить.
 • Натисніть кнопку “Подати зауваження та пропозиції”, а потім – “Завантажити шаблон”. Цей шаблон доведеться заповнити самостійно, проте всі формальності в ньому вже будуть враховані. Аби підготувати зауваження, не потрібно бути експертом. Пишіть людською мовою – закон це дозволяє!
 • Після заповнення документа, додайте персональні дані та підпис і відправте на електронну адресу, вказану в його шапці.

Якщо у вас виникнуть труднощі, напишіть нам, і ми допоможемо.

Будь ласка, поширте цей допис серед груп і чатів м. Кам’янське.

Цей матеріал виготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього матеріалу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст матеріалу несе виключно ГО “SaveDnipro”.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.

Вам також може сподобатися
Детальніше

Вже 5000 процедур ОВД у SaveEcoBot!

П’ять тисяч можливостей для громадськості захистити довкілля та власне здоров’я! Завершених або актуальних, з хеппі-ендом або тільки-но розпочатих.…