Святкуємо перший місяць в ефірі Українського радіо!

Ця ідея витала у повітрі! 😏 І ось вже рівно місяць з понеділка по п’ятницю команда SaveDnipro розповідає про якість повітря в ефірі Українського радіо! Наша рубрика так і називається – “Якість повітря”. І виходить вона щоранку о 7:30 в межах програми “Вдосвіта”.

Ми давно мріємо, аби кожен українець міг так само легко дізнаватися про якість повітря, як і про його температуру. Адже це – про наше з вами здоров’я. І права. Тому спільний проєкт з командою найбільшого національного радіо країни – це абсолютний win-win, і ще один крок до чистого та безпечного майбутнього.

Тепер, коли о пів на восьму ви ввімкнете “Українське радіо”, то почуєте, чим дихають жителі найбільших міст України, які й для кого можуть бути наслідки та як себе захистити. А ще ми розтлумачимо, що таке індекс якості повітря та пояснимо, що значать ці різнокольорові кружечки на мапі забруднення Saveecobot.

Але одна справа – ефіри, й зовсім інша – підготовка до них. І тут у кожного члена команди свій підхід. Наприклад, Паша готується заздалегідь, з вечора, а Артем підривається о 7:15, і все одно встигає підготувати до ефіру всю найцікавішу інформацію.

До речі, виступи на радіо стимулюють глибше вивчення чинників забруднення. Так ми звернули увагу на “післясмак польових робіт” після вихідних. А ще помітили небезпечний тренд: масові пожежі, які спалахують незалежно від холодної погоди або пізньої весни, спричиняючи значне погіршення якості повітря.

Так, проблеми є, і їх потрібно вирішувати та насамперед – визнати та зрозуміти їхній масштаб. Ми вже п’ятий рік працюємо над просуванням цього “розуміння” як серед громадян, так і серед різних гілок влади. І вдячні кожному, хто нам у цьому допомагає.

Особлива подяка виконавчому продюсеру радіостанції Юрію Табаченку та генеральному продюсеру Дмитру Хоркіну за проактивну позицію і таке своєчасне партнерство!

Ось графік наших виступів о 7:30

Понеділок – Павло Ткаченко
Вівторок – Артем Романюков
Середа – Ірина Черниш
Четвер – Ілля Рибаков
П’ятниця – Роман Колесник

Слідкуйте за якістю повітря у Saveecobot і почуємось на хвилях “Українського радіо”!

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.

Вам також може сподобатися

Круглий стіл на тему “Державний екологічний контроль”

Минулого тижня наша Ірина Черниш взяла участь в круглому столі, організованому Комітетом ВРУ з питань екологічної політики та природокористування. Мова йшла про наболіле – державний екологічний контроль та проєкти законів №3091, 3091-1 та 3417.
Детальніше

Воркшоп у Маріуполі

? Друзі, ми починаємо новий цикл воркшопів, які будуть присвячені вивченню можливостей чат-бота Saveecobot і того, як особисто ви можете вплинути…
Детальніше

Про SaveEcoBot на “Сніданку з 1+1”

Ви тільки подивіться, з ким сьогодні снідала наша Ірина Черниш!Найцікавіше про екологічну ситуацію в Дніпрі та Києві дізнайтеся з…