Дніпро в очікуванні екологізації ПрАТ “ДМЗ”

Друзі, а ви пам’ятаєте, що ми з вами зробили все́, аби підштовхнути ПрАТ “ДМЗ” до модернізації? І тепер чекаємо, аби наші пропозиції були внесені Міністерством захисту довкілля в дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Як це вдалося? Не легко!

  • Ми створили перший “ДМЗ-шаблон” та всім Дніпром писали до відповідальних установ скарги на те, що Петровка і Коксохім труять дніпрян. До новини.
  • А потім випадково дізналися, що другий з найбільших забруднювачів Дніпра ПрАТ “ДМЗ” тишком-нишком готується отримати новий дозвіл на викиди у повітря на найближчі 7 років. До новини.
  • Підготували якісні звернення з вимогою “Дозвіл тільки після слухань!” й разом із громадськістю міста відправили їх до Міндовкілля (було більш ніж 700 скачувань шаблону!). До новини.
  • Разом з активом пр. Мазепи підготували шаблон зауважень та пропозицій і закликали містян взяти участь в слуханнях, коли вони нарешті були погоджені. До новини.
  • А в день слухань організували акцію “Петровка, фільтруй – або йди в трубу!”, куди привезли великі екрани та транслювали на вулицю все, що відбувалося в залі, наживо. А ще встановили декілька газових обігрівачів, а під ними – гарячий чай, аби люди не змерзли. До новини.
  • І нарешті, провели особисту зустріч з Міністром захисту довкілля Романом Абрамовським і передали свої зауваження та пропозиції до Міністерства. До новини.

Отже тепер, під час видачі дозволу, наші вимоги екологізації не можуть бути просто проігноровані.

І зараз мільйонне місто затамувало подих в очікуванні екомодернізації ПрАТ “ДМЗ”, що розташований в самому серці міста. Це питання вирішується в столиці, але мешканці Дніпра зробили все, аби це сталося.

#Петровка_фільтруй

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.

Вам також може сподобатися
Детальніше

Політ над ПрАТ “ДМЗ”

Як ПрАТ “ДМЗ”, розташований в самому серці Дніпра, знищує довкілля мільйонного міста. Політаємо? 27 серпня на зустрічі в Департаменті екології…