7 і 8 блоки Придніпровської ТЕС у Дніпрі більше не мають смердіти

А в конкурсі на найкращий новорічний подарунок українцям перемагає… ДТЕК Придніпровська ТЕС! З 1 січня 2021 року найстаріші й найбрудніші енергоблоки станції ще жодного разу не зіпсували повітря – як того і вимагала громадськість.

Згідно з даними НЕК “Укренерго” про стан об’єднаної енергетичної системи України, на 4 січня енергоблок №7 ДТЕК Придніпровської ТЕС знаходиться в консервації, а №8 не включають вже кілька днів. Блоки працювали на вугіллі, а в якості очисного обладнання використовувався мокрий скрубер. “Ефективність” такої очистки ми бачили на власні очі й відчували власними носами. Подекуди відчуття доповнювалися головними болями.

В результаті ОВД з Придніпровкою, в якій ми з вами взяли участь у 2018 році, та складних перемовин між ДТЕК, профільним міністерством та SaveDnipro, станція зобов’язалася до кінця 2020-го провести екологічну модернізацію на 7 і 8 енергоблоках. Вона мусила або встановити сучасний електрофільтр, і це би знизило викиди пилу до європейських норм, або вжити альтернативних заходів. 

ДТЕК Придніпровська ТЕС не встановила електрофільтр на 7 і 8 енергоблоки, але й не включає їх на вугіллі, аби не порушувати закон. Ми сподіваємось, що підприємство виконає до кінця всі взяті на себе зобов’язання, адже всім нам тут жити і дихати одним повітрям.

Вітаємо, дніпряни!

Найсмачніші подробиці про ОВД із Придніпровкою читайте тут. Календар впровадження екологізації на підприємстві дивіться тут.

#Придніпровка_фільтруй

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.

Вам також може сподобатися
Детальніше

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Друзі, сьогодні історичний день, і це не перебільшення. Перший електрофільтр на ДТЕК Придніпровській ТЕС ВСТАНОВЛЕНО ТА ЗАПУЩЕНО, а…