ДМЗ: Призначено дату громадських слухань!

Дніпро! Максимальна мобілізація!

ПрАТ “ДМЗ” призначив дату громадських слухань щодо наміру отримання підприємством дозволу на викиди за пропозицією Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Сьогодні в газеті “Вісті Придніпров’я” з’явилося оголошення, в якому ПрАТ “ДМЗ” запрошує взяти участь у громадських слуханнях.

  • Коли: 22 грудня о 9:30.
  • Де: у приміщенні музею підприємства на пр. Сергія Нігояна, 67.

В разі введення в Дніпрі “локдауну”, процедуру перенесуть в онлайн.

Важливо!

До 20 грудня включно маємо час, аби підготувати зауваження і пропозиції та відправити їх на e-mail: ua_office@dmz-petrovka.dp.ua.

Наразі готуємо шаблон, аби всі бажаючі могли долучитися. Нагадаємо, що з початку року ПрАТ “ДМЗ” намагався тихенько отримати новий дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Ми дізналися про це випадково і проінформували жителів міста. Громадськість аж ніяк не збирається дихати шкідливими речовинами ще 7 років без вимог екологізації виробництва.

Завдяки активній позиції містян, зокрема численним зверненням, відправленим на адресу Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 22 грудня ми матимемо можливість захистити себе і Дніпро на громадських слуханнях.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Детальніше

Політ над ПрАТ “ДМЗ”

Як ПрАТ “ДМЗ”, розташований в самому серці Дніпра, знищує довкілля мільйонного міста. Політаємо? 27 серпня на зустрічі в Департаменті екології…