ЕКО-чеклист. Підсумки

61 кандидат в депутати, 21 – в голови і 13 партій та їх осередків!

Такі підсумки ЕКО-чеклиста кандидатів на місцевих виборах, який створила Коаліція з 25 провідних громадських організацій України.

ЕКО-чеклист – не перша наша така ініціатива. Ми системно підходимо до внесення екологічних питань в політичний порядок денний. Так у 2019 році разом із екологічною спільнотою ми провели дві великі кампанії під час президентських та парламентських виборів. І на місцевих виборах продовжуємо працювати в цьому напрямку.

Вкрай важливо, аби екологічна безпека була для політиків одним з пріоритетних питань. Адже саме виходячи з пріоритетів, вони і формують бюджет, і створюють програми.

Тож, найцікавіше почнеться після виборів. Адже саме тоді нові обранці візьмуться за виконання своїх обов’язків та взятих на себе зобов’язань по вирішенню екологічних проблем. А громадськість контролюватиме їх, і за потреби – стимулюватиме працювати більш сумлінно.

Збережіть собі посилання на сайт ініціативи, аби стежити за виконанням новообраною владою вимог ЕКО-чеклиста:
https://ecochecklist.org.ua

Цей матеріал виготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього матеріалу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст матеріалу несе виключно ГО “Save Dnipro”.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Детальніше

#Не_спалюй_Компостуй

Як вести господарство, не шкодячи собі та довкіллю? Впродовж 4 місяців наша Ірина Черниш та її родина збирали до компостної…
Детальніше

“Будинок у вогні”

‼️ Сьогодні з самого ранку в Брюсселі, в серці Європейського Союзу, міжнародна екологічна організація Greenpeace International провела масштабну акцію “Будинок у…
Детальніше

Величезна енергетична афера

В енергетичній системі України відбувається дещо неймовірне і дуже небезпечне для довкілля та здоров'я нації! Виробництво атомної енергії та теплової майже зрівнялися між собою!
Детальніше

#НеСпалюйКомпостуй

“Та де то тепер здоровлє в тих дітей – їдять одну хімію!” – казала одна бабця, підпалюючи ворох…