Політ над ПрАТ “ДМЗ”

Як ПрАТ “ДМЗ”, розташований в самому серці Дніпра, знищує довкілля мільйонного міста. Політаємо?

27 серпня на зустрічі в Департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА представники ПрАТ “ДМЗ” пообіцяли запросити нас на екскурсію підприємством. Навряд чи вони давали обіцянку, яку не збиралися виконувати, адже дурять людей “погані”, а вони не такі… Але запрошення так і не надійшло. То ви вже визначилися із датою, ДМЗ?

А поки ми вирішили подивитися на ситуацію з іншого ракурсу і запрошуємо вас приєднатися.

  • Починаємо огляд з території коксохімічного майданчика заводу, звідки постійно валить чорний ядучий дим, що летить в напрямку житлових районів.
  • Далі – очисні споруди.
  • І наостанок – коричневий Дніпро. Чому? Бо очисні споруди не справляються зі своїми задачами?

А ось за інформацією з рішення суду, скиди від ТОВ “НАЙС”, яке збирає воду в тому числі і від ДМЗ, не очищаються взагалі!

І внаслідок діяльності промислового осередка в самому центрі Дніпра, в головну водну артерію України потрапляють промислові скиди забруднюючих речовин, фарбуючи її у колір фекалій.

Але це може змінитися завдяки вашій активній позиції!

Нагадаємо, що ПрАТ “ДМЗ” хотіли тихенько отримати новий дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на наступні 7 років. Проте жителі Дніпра надіслали величезну кількість скарг та звернень, і вимоги людей співпали з позицією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. І тепер підприємство зобов’язане провести громадське обговорення свого наміру отримати дозвіл.

Тому продовжуємо готуватись до громадських слухань, дату яких невдовзі мають повідомити.

#Петровка_фільтруй #Коксохім_фільтруй

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися