Держпродспоживслужба вимагає у суді повністю зупинити роботу джерел викидів ПРАТ “ДМЗ”

Діяльність ПРАТ “ДМЗ” створює загрозу для життя і здоров’я людей та навколишнього середовища!

До такого висновку прийшло Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області. І це – головний меседж позову, поданого ними до Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Що цьому передувало?

18.08.2020 на контрольних точках фахівці служби виявили значні перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) шкідливих речовин в атмосферному повітрі:

  • у 1,2 рази – ангідрид сірчастий,
  • у 2 рази – фенол,
  • у 5,9 разів – аміак!!!

Нагадаємо, що саме ви зрушили справу з мертвої точки, заваливши контролюючі органи скаргами на роботу ДМЗ за шаблонами, які ми пропонували тут.

В позові Держпродспоживслужба пише, що звернень було дуже багато. Після них служба виїхала на перевірку, ДМЗ їх не допустили, і фахівці зробили заміри на межі санзони підприємства.

Що вимагає Держпродспоживслужба?

Вимога позову полягає у застосуванні заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) до ПРАТ “ДМЗ” у вигляді ПОВНОГО ЗУПИНЕННЯ РОБОТИ джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розміщених за адресою: вул. Коксохімічна, 1, м. Дніпро!

Це друге позитивне зрушення. А перше було після масових звернень громадськості до Міністерствf захисту довкілля та природних ресурсів України: “Дозвіл тільки після слухань!” Тоді позиція Міндовкілля співпала з вимогою людей. Ось тут писали про це.

Тож зараз готуємось до громадських слухань!

Справа ПРАТ “ДМЗ”, що знаходиться просто посеред міста Дніпра, має стати показовою. А всі учасники впливу: влада ВСІХ рівнів, контролюючі органи та населення мають зробити все, аби негативний вплив підприємства на здоров’я населення та довкілля міста знизився до прийнятного для безпечного життя рівня!

#Петровка_фільтруй #Коксохім_фільтруй

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися