День нульової емісії

21 вересня світ відзначає День нульової емісії або нульових викидів. Аби дати планеті перепочити, рекомендується не спалювати нафту, газ або вугілля та мінімізувати використання електроенергії, виробленої з викопного палива.

Та чи можливо це в українських реаліях, коли не відбулась реформа управління промисловим забрудненням, а Проєкт Закону “Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення” покривається пилом в кабінетах чиновників?

Ще в січні (!!!) наша Ірина Черниш подала близько 55 зауважень та пропозицій до зазначеного законопроєкту.

Адже в первинному вигляді він суперечив принципам Орхуської Конвенції, порушував право громадськості на участь у процесі прийняття рішень, створював можливості для ручного управління та підвищував корупційні ризики.

З того часу минуло більше 9 місяців, змінився склад Уряду, проєкт було відкликано з Верховної Ради. І вся процедура почалася наново. Наразі Проєкт Закону знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів України.

Україна вимагає, аби найближчим часом Кабмін його затвердив і передав на голосування до Верховної Ради України, аби ми нарешті побачили його зміст із правками та змогли опрацювати далі.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Громрада при Міндовкілля
Детальніше

Ефективність Громради при Міндовкілля

Ми знаємо, як підвищити ефективність Громадської Ради при Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. І вчора запропонували Роману Абрамовському два кроки для осучаснення відбору її членів.
Детальніше

ПЕРЕВІРКИ – ЗАКОННІ!

? Подарунком під ялинку – Наказом Міністерство енергетики та захисту довкілля України від 26.11.2019 № 450 “Про затвердження Уніфікованої форми акта,…