ЕКО-чеклист кандидатів на місцевих виборах

Тему екологічної безпеки дедалі більше використовують в політичних піар-кампаніях. Але одна справа – говорити, та зовсім інша – мати чіткі відповіді на питання ЕКО-чеклиста кандидатів на місцевих виборах 2020.

Якщо ви живете в Україні, і у вашій місцевості немає ані локальних, ані загальних екологічних проблем, це справжня екзотика. Адже зараз від забруднення повітря, вод та ґрунтів потерпає більшість населених пунктів країни. Тому напередодні місцевих виборів кожен українець хоче почути конкретику, а не мінливі політичні гасла людей, які збираються представляти інтереси місцевих громад наступні 5 років.

У 2019 році разом із коаліцією з 25 дружніх організацій ми створили та просували два екологічних порядки денних: під час президентських та парламентських виборів. Їх підтримали 3 ключові кандидати у Президенти та 6 партій.

І зараз ми знову об’єдналися з громадськими організаціями, які опікуються проблемами довкілля. Ми закликаємо всі політичні партії і кандидатів у голови та депутати органів місцевого самоврядування озвучити власну позицію по таких критично важливих напрямках:

  • Якість повітря (моніторинг та захист)
  • Вода та водні об’єкти
  • Поводження з відходами
  • Зелені насадження
  • Екологічний контроль та екофінанси
  • Енергетика та сталий розвиток
  • Сталий розвиток територій

Аби допомогти вам розповсюдити інформацію не тільки онлайн, але й офлайн, ми також створили ЕКО-чеклист у форматі PDF. Ви можете роздрукувати його та передати кандидатам у голови та депутати ОМС особисто в руки.

Більше про ініціативу читайте на сайті.

Матеріал підготовлений за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Детальніше

Величезна енергетична афера

В енергетичній системі України відбувається дещо неймовірне і дуже небезпечне для довкілля та здоров'я нації! Виробництво атомної енергії та теплової майже зрівнялися між собою!