Інспекційні перевірки тепер у SaveEcoBot!

Підвезли вам круту новинку у сфері екоданих! – Дані про інспекційні перевірки тепер доступні у SaveEcoBot!

Це значить, що ви зможете без будь-яких складнощів отримати інформацію про заходи контролю підприємств в декілька кліків. Так-так, жодних запитів на інформацію чи позовів до суду, аби отримати інформацію про перевірку, тепер не потрібно.

Серед заходів, які здійснюють контролюючі органи в Україні, ми обрали перевірки у сферах, що мають суттєвий вплив на довкілля – екологічні, енергетичні та санітарні.

Як це працює?

Подивимось на прикладі АТ “ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”, до якого входять ДТЕК Придніпровська, Запорізька та Криворізька ТЕС.

Відкриваємо SaveEcoBot у Telegram, Viber або Messenger, вводимо назву підприємства або використовуємо пошук. Можемо одразу оформити підписку на автоматичні сповіщення про зміни на обраному підприємстві.

Отже бачимо 17 перевірок (всього з 2018 року) АТ “ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”:

  • 5 відбулися,
  • 1 не проведена,
  • 11 недопуск.

Подивимось ті, що відбулися, і серед них – екологічні. Всього три перевірки: дві – у 2018 році (у лютому виявлено 11 порушень, у липні – 19), та одна – у 2019 (виявлено 1 порушення).

Серед порушень у лютому 2018 є, наприклад, таке:

  • Підприємством з моменту здійснення інструментальних вимірювань забруднюючих речовин в атмосферне повітря до моменту отримання дозволів на викиди здійснювались понаднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу на викиди.

Штраф – 136 гривень.

Серед липневих:

  • Підприємством не забезпечено надання в повному обсязі інформації та копій документів, що розглядаються в ході інспекційної перевірки, не забезпечено в повному обсязі огляд території та всіх структурних підрозділів підприємства.

Інформація про штрафи відсутня взагалі.

А що за 11 недопусків?

Виявляється, впродовж трьох років ДТЕК 11 разів не допустили на підприємство інспекторів Держекоінспекцій у Дніпропетровській та Запорізькій областях та Держекоінспекції України.

І це лише екологічні перевірки.
А ще є:

  • енергетичні, які проводить Держенергонагляд,
  • та санітарні, за які відповідає Держпродспоживслужба.

Більше про перевірки читайте тут.

Цей функціонал створено за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його вміст не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Екологічні перевірки
Детальніше

Що там в нас з екоперевірками в 1 півріччі 2020 року?

Сьогодні досліджуємо статистику результатів роботи Державної екологічної інспекції України за 1 півріччя 2020 року. Нагадаємо, що Держекоінспекція є контролюючим органом, який проводить екологічні (природоохоронні) перевірки.
Детальніше

57 нових підключень!

✅ Як вам таке? За останні тижні 57 ❗️ невеликих міст і сіл отримали від нас безкоштовні станції моніторингу якості повітря.…
Детальніше

Воркшоп у Маріуполі

Представники нашої команди провели в Маріуполі перший з п’яти воркшопів, присвячених вивченню функцій нашого чат-бота Saveecobot і закону “Про оцінку…