SaveEcoBot як інструмент захисту довкілля!

Перевір, які роботи плануються в твоїй місцевості, та чи є загроза для довкілля і твого здоров’я. Введи у Telegram, Viber або Messenger – SaveEcoBot і за потреби натисни /start .

Це може бути будівництво ТРЦ, заводу або заправки під вікнами, реконструкція очисних споруд, збільшення потужностей тваринної ферми. Навіть нову дорогу не побудують без процедури ОВД.

З відео ти дізнаєшся:

  • Як процедура ОВД допомагає захистити довкілля та здоров’я людей.
  • Що робити, якщо ти маєш зауваження або пропозиції до планованої діяльності.
  • Як не пропустити строки та спростити участь в процедурі.
  • Який існує контроль виконання твоїх вимог та багато іншого.

Після перегляду перевір себе в нашому тестометрі! Ми підготували 14 питань, які зокрема допоможуть тобі закріпити матеріал.

Цей ролик створено за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його вміст не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Підтримай внеском

Дякуємо, що хочеш допомогти нашому ГО стабільно розвиватися!

Аби підтримати нас, перейди за цим посиланням.

Вам також може сподобатися
Детальніше

Воркшоп у Маріуполі

? Друзі, ми починаємо новий цикл воркшопів, які будуть присвячені вивченню можливостей чат-бота Saveecobot і того, як особисто ви можете вплинути…
Детальніше

ПЕРЕВІРКИ – ЗАКОННІ!

? Подарунком під ялинку – Наказом Міністерство енергетики та захисту довкілля України від 26.11.2019 № 450 “Про затвердження Уніфікованої форми акта,…
Екологічні перевірки
Детальніше

Що там в нас з екоперевірками в 1 півріччі 2020 року?

Сьогодні досліджуємо статистику результатів роботи Державної екологічної інспекції України за 1 півріччя 2020 року. Нагадаємо, що Держекоінспекція є контролюючим органом, який проводить екологічні (природоохоронні) перевірки.