SaveEcoBot як інструмент захисту довкілля!

Перевір, які роботи плануються в твоїй місцевості, та чи є загроза для довкілля і твого здоров’я. Введи у Telegram, Viber або Messenger – SaveEcoBot і за потреби натисни /start .

Це може бути будівництво ТРЦ, заводу або заправки під вікнами, реконструкція очисних споруд, збільшення потужностей тваринної ферми. Навіть нову дорогу не побудують без процедури ОВД.

З відео ти дізнаєшся:

  • Як процедура ОВД допомагає захистити довкілля та здоров’я людей.
  • Що робити, якщо ти маєш зауваження або пропозиції до планованої діяльності.
  • Як не пропустити строки та спростити участь в процедурі.
  • Який існує контроль виконання твоїх вимог та багато іншого.

Після перегляду перевір себе в нашому тестометрі! Ми підготували 14 питань, які зокрема допоможуть тобі закріпити матеріал.

Цей ролик створено за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його вміст не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Детальніше

57 нових підключень!

✅ Як вам таке? За останні тижні 57 ❗️ невеликих міст і сіл отримали від нас безкоштовні станції моніторингу якості повітря.…
Детальніше

Воркшоп у Маріуполі

Представники нашої команди провели в Маріуполі перший з п’яти воркшопів, присвячених вивченню функцій нашого чат-бота Saveecobot і закону “Про оцінку…
Екологічні перевірки
Детальніше

Що там в нас з екоперевірками в 1 півріччі 2020 року?

Сьогодні досліджуємо статистику результатів роботи Державної екологічної інспекції України за 1 півріччя 2020 року. Нагадаємо, що Держекоінспекція є контролюючим органом, який проводить екологічні (природоохоронні) перевірки.