Все про якість повітря – в твоєму смартфоні!

Коли на вулиці димно, ти закриваєш вікна. Але є найнебезпечніший ворог, без запаху і кольору. “Невидимий вбивця” – дрібнодисперсний пил. Як убезпечити себе та своїх близьких?

Просто введи в улюбленому месенджері – SaveEcoBot, перейди до нього і натисни /start. Перевіряй якість повітря в реальному часі. А якщо оформиш підписку – бот сам сповіщатиме тебе про перевищення норм.

Так легко і зручно, за пару кліків, ти отримуєш доступ до абсолютно безкоштовного соціального сервісу, який 24/7 інформуватиме тебе про якість повітря в твоєму місті.

Ним вже користуються майже півмільйона незнайомців на двох континентах. Спробуй і ти! SaveEcoBot – інформація задля твого захисту!

Цей ролик створено за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його вміст не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

Підтримай внеском

Дякуємо, що вирішив допомогти нашему ГО стабільно розвиватися!

Ми надзвичайно цінуємо твій час та увагу.
Тому, аби стати благодійником, тобі потрібно лише натиснути кнопку "підтримати":

Підтримати

Вам також може сподобатися
Екологічні перевірки
Детальніше

Що там в нас з екоперевірками в 1 півріччі 2020 року?

Сьогодні досліджуємо статистику результатів роботи Державної екологічної інспекції України за 1 півріччя 2020 року. Нагадаємо, що Держекоінспекція є контролюючим органом, який проводить екологічні (природоохоронні) перевірки.
Детальніше

ПЕРЕВІРКИ – ЗАКОННІ!

? Подарунком під ялинку – Наказом Міністерство енергетики та захисту довкілля України від 26.11.2019 № 450 “Про затвердження Уніфікованої форми акта,…