Воркшоп у Маріуполі

Представники нашої команди провели в Маріуполі перший з п’яти воркшопів, присвячених вивченню функцій нашого чат-бота Saveecobot і закону “Про оцінку впливу на довкілля” (ОВД), а Максим Бородин поділився місцевим досвідом.

Нам є про що розповісти, адже наш кібер-помічник — це не тільки зручний агрегатор всіх онлайн-станцій моніторингу якості повітря в Україні та низці інших країн, а і єдиний в Україні екологічний чат-бот, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.

? Доступ до екологічної дозвільної інформації та дозвільних процедур, інформація про екологічні податки природних монополій, можливості для участі громадськості в дозвільній процедурі ОВД — все це також SaveEcoBot.

? Ми вдячні всім, хто прийшов на наш захід Маріуполь. SaveEcoBot як інструмент захисту довкілля, слухав і запитував, а також розповідав про свій досвід. Дві з половиною години пролетіли, як одна мить, ми були дуже раді відвідати Маріуполь і знайти нових друзів!

? На черзі Черкаси, а потім й ряд інших міст. Основний меседж, який ми хочемо донести — особисто ви можете вплинути на стан довкілля навколо себе. Завдяки SaveEcoBot й тим законодавчим змінам, які вийшло реалізувати в останні роки, це можна зробити значно простіше та ефективніше.

* Цей воркшоп проводиться за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає думку EED і є предметом виключно відповідальності авторів.

0 Shares:
Вам також може сподобатися
Детальніше

57 нових підключень!

✅ Як вам таке? За останні тижні 57 ❗️ невеликих міст і сіл отримали від нас безкоштовні станції моніторингу якості повітря.…
Детальніше

Воркшоп у Маріуполі

? Друзі, ми починаємо новий цикл воркшопів, які будуть присвячені вивченню можливостей чат-бота Saveecobot і того, як особисто ви можете вплинути…